SHURE SE846-K+BT1

15 635 грн
Производитель: Shure
Код товара: 8965218
Наличие: Нет в наличии
Описание Отзывы (0)

Гарантия 3 мес.

 

Виробник :
Тип: 
Тип — різновид навушників за типом їх використання. Можуть бути навушники з мікрофоном (моделі з мікрофоном, найчастіше вбудованим в кабель, для таких навушників характерно гарна якість звуку і можливість використання як гарнітури разом з мобільними пристроями. Більшість подібних навушників володіють Чотирьохконтактний роз'ємами mini Jack 3.5 mm), без мікрофона (моделі для персонального прослуховування звукових записів, в подібних моделях відсутній мікрофон і немає можливості використання як гарнітури), гарнітури для комп'ютера (гарнітури, призначені для використання разом з комп'ютерами, обладнані мікрофонами різних форм-факторів. В якості з'єднувального роз'єму можуть використовуватися два штекера mini Jack 3.5 mm, один з яких призначений для підключення мікрофону, а другий для підключення навушників або інтерфейс USB. Комп'ютерні гарнітури можуть бути безпровідними або дротяними.), гарнітура для телефону (навушники з мікрофоном, призначені для використання разом з мобільними телефонами. Найчастіше подібні гарнітури йдуть в комплекті з мобільними телефонами і можуть мати фірмовий пропріетарний роз'єм. Розраховані для спілкування і не володіють високою якістю звуку).
Спосіб підключення: 
Спосіб підключення — різноманітні моделі навушників і гарнітур можуть підключатися двома способами - провідним і бездротовим. Провідний спосіб передбачає наявність кабелю, який з'єднує пристрій з якого йде відтворення з динаміками в навушниках. У бездротових варіантах підключення здійснюється за допомогою радіоканалу або ІК передачі сигналу.

дротовий

Конструкція
Тип конструкції: 
Тип конструкції — конструкція навушників / гарнітур може бути декількох типів. Повнорозмірні - навушники з великим оголовьем і амбушюрами повністю охоплюють вухо, в таких пристроях використовують мембрани більшого діаметру, що дозволяє одержувати більш якісний і чистий звук. Накладні - навушники які накладаються безпосередньо на вушну раковину НЕ обхоплюючи її, вони мають меншу вагу, ніж повнорозмірні і є відмінним вибором для портативної техніки. Вкладиші - навушники даної конструкції вставляються безпосередньо в вушну раковину, є найпоширенішими, але мають основний мінус - недостатню звукоізоляція, а також не всі моделі даної конструкції можуть забезпечити достатню якість звучання. Вакуумні (затички) - вставляються у вушний канал, тим самим блокуючи зовнішні шуми і забезпечують хорошу звукоізоляцію.

Герметичні ("затички")

Тип акустичного оформлення: 
Тип акустичного оформлення — існує 3 типи акустичного оформлення: закриті (не пропускають зовнішні шуми і ізолюють від навколишнього середовища. Задня стінка навушників не має отворів і повністю закрита. Такі моделі можна використовувати в галасливих місцях. Мінусом є високий тиск на голову і погіршення низьких частот при поганому приляганні амбушур ), відкриті (частково пропускають зовнішні шуми і чути оточуючих. Задня стінка має отвори. Навушники відкритого типу звучать більш природно і натурально в порівнянні з закритими. При високому рівні навколишньо го шуму звук у відкритих навушниках буде погано чути) і напіввідкриті (проміжний варіант між відкритими і закритими навушниками. Можуть мати або не мати отворів на чашах і володіти хорошою звукоізоляцією або ж навпаки. У навушниках даного типу акустичного оформлення може бути використана особлива конструкція, яка по звуку може нагадувати як закриті моделі, так і відкриті).

закриті

Тип кріплення: 
Тип кріплення — навушники мають кілька типів кріплення, це: наголов'я (навушники кріпляться на голові за допомогою дуги, яка з'єднує дві чаші з динаміками), потилична дужка (кріплення за допомогою дуги, яка огинає потилицю і з'єднує два навушника), завушини (навушники з завушним кріпленням, яке огинає вушну раковину і фіксується. Даний вид кріплення забезпечує міцну посадку на вухах) і внутріканального кріплення (навушники без кріплення, які тримаються всередині вушного каналу за рахунок амбушур).

внутрішньоканальні

Матеріали (наголів'я/чаша/амбушур): 
Матеріали (наголів'я/чаша/амбушур) — матеріали виготовлення навушників. Можуть зустрічатися моделі з дерев'яним або металевим оголовьем, чашами і шкіряними амбушюрами. Але в більшості випадків в конструкції використовується пластик, а амбушюри виконані з замінника шкіри або з силікону в разі внутріканальних.

-/пластик/силікон

Вага, г: 
Вага, г — дану характеристику варто враховувати при виборі навушників / гарнітур для певних цілей. Для вулиці підбирайте моделі з малою вагою для більш зручного використання. Для будинку цілком підходять моделі з великою вагою, в порівнянні з вуличними, через статичну типу використання.

немає даних

Колір: 
Колір — звертаючи увагу на цей параметр, можна скомпонувати за кольором ваші навушники з пристроєм, який використовується разом з ними. Наприклад білі навушники добре виглядатимуть з білим телефоном або ноутбуком.

прозорий

Складаний корпус: 
Складаний корпус — конструктивна можливість складання навушників для транспортування. Є важливою особливістю при активному способі життя або постійних роз'їздах, оскільки навушники в складеному стані займають набагато менше місця, ніж звичайні навушники.

немає

Поворотні чаші: 
Поворотні чаші — можливість повороту чаш з динаміками. Затребувані навушники з поворотними чашами ді-джеями, через гнучкості і можливості чути одним вухом то що грає в залі, а другим вибирати наступні композиції.

немає

Водостійкий корпус: 
Водостійкий корпус — навушники виготовлені за допомогою матеріалів що не пропускають вологу. Є хорошим варіантом для активних видів спорту.

немає

Аудіо характеристики
Конструкція випромінювача: 
Конструкція випромінювача — випромінювачі в навушниках бувають декількох типів. Найпоширеніші на даний момент це динамічні випромінювачі - навушники з даними випромінювачами охоплюють будь-який ціновий діапазон, можуть мати широкий діапазон відтворюваних частот і видавати хороший бас. З урівноваженим якорем (арматурні) - другий за популярністю вид випромінювачів в навушниках. Дані випромінювачі мають високу точність звучання, але меншим діапазоном частот, ніж динамічні. Випускаються навушники як з одним, так і з декількома випромінювачами в одному навушнику, за рахунок чого досягається висока якість звуку. Дуже рідко зустрічаються електростатичні, изодинамического і ортодинамичні випромінювачі - в подібних навушниках висока чіткість відтворення без завалів в будь-яку з сторону частот, але і дуже висока ціна.

з урівноваженим якорем ("арматурні")

Кількість випромінювачів в одному навушнику: 
Кількість випромінювачів в одному навушнику — деякі навушники обладнані декількома випромінювачами (динаміками) для створення більш високоякісного звуку. Подібне рішення може використовуватися як для навушників з підтримкою об'ємного звуку 5.1 і 7.1, так і для високоякісних моделей, де кожен випромінювач відтворює певні частоти, в слідстві чого досягається більш якісний звук.

4

Мінімальна відтворювана частота, Гц: 
Мінімальна відтворювана частота, Гц — можливість навушників відтворювати певну ділянку частот. Чим ширше подібну ділянку, тим більша кількість звуків здатні видати випромінювачі в навушниках. Варто враховувати той фактор, що за середньостатистичними даними вухо людини сприймає частоти від 16 до 20000 Гц.

15

Максимальна відтворена частота, Гц:

20000

Опір, Ом: 
Опір, Ом — номінальний опір на вході навушників. Підбирати навушники з опору стоїть під певний пристрій - для мобільних телефоном і портативних плеєрів оптимальним буде 16-32 Ома, максимум - 60, а ось для стаціонарної техніки можна дивитися моделі і з більш високим опором. Чим менше опір, тим більше струму потрібно від джерела звуку при меншій напрузі, це варто враховувати при виборі навушників для плеєра і телефону, так як акумулятор буде розряджатися швидше але і гучність навушників буде набагато вище, правда з невеликими спотвореннями. Високоомні навушники вимагають низького рівня струму при високій напрузі, через що кількість спотворень зводиться до мінімуму, але гучність на портативних пристроях буде мінімальною.

Немає даних

Чутливість, дБ: 
Чутливість, дБ — основний фактор, який впливає на гучність навушників. Чим вище чутливість навушників / гарнітур, тим вище рівень гучності.

114

Максимальна вхідна потужність, мВт: 
Максимальна вхідна потужність, мВт — даний параметр описує яку можна подати потужності на навушники, щоб вони не вийшли з ладу.

немає даних

Діаметр динаміків, мм: 
Діаметр динаміків, мм — дана характеристика відноситься до всіх моделей навушників, крім навушників з випромінювачами з врівноваженим якорем. Чим більше діаметр динаміків в навушниках, тим вище якість звуку.

немає даних

КНС (коефіцієнт нелінійних спотворень),%: 
КНС (коефіцієнт нелінійних спотворень),% — показник оцінки точності переданого сигналу - чим менше значення КНІ, тим менше спотворення і вище точність передачі звуку.

немає даних

Тип магніту: 
Тип магніту — розрізняють два види магнітів: феритові і неодимові. Неодимові магніти при своєму мінімальному вазі володіють високою магнітною силою в порівнянні зі звичайними феритовими магнітами.

немає даних

Активне шумопоглинання: 
Активне шумопоглинання — додаткова функція, яка забезпечує кращу звукоізоляцію шляхом уловлювання шумів, інвертування по фазі і додатку до основного звуку, який йде в навушники. Для забезпечення активного шумозаглушення потрібне окреме живлення, в слідстві чого навушники з активним шумозаглушенням оснащені акумулятором або батареями АА, ААА.

немає

Підтримка об'ємного звуку: 
Підтримка об'ємного звуку — навушники / гарнітури, здатні відтворювати об'ємний звук, аналогічний з багатоканальної акустикою в системі 5.1 або 7.1.

немає

Живлення
Елемент живлення: 
 

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: