Razer Kraken Tournament Edition Green (RZ04-02051100-R3M1)

2 500 грн
Производитель: Razer
Код товара: 589659289
Наличие: Нет в наличии
Описание Отзывы (0)

Гарантия 3 мес.

 

Виробник :
Тип: 
Тип — різновид навушників за типом їх використання. Можуть бути навушники з мікрофоном (моделі з мікрофоном, найчастіше вбудованим в кабель, для таких навушників характерно гарна якість звуку і можливість використання як гарнітури разом з мобільними пристроями. Більшість подібних навушників володіють Чотирьохконтактний роз'ємами mini Jack 3.5 mm), без мікрофона (моделі для персонального прослуховування звукових записів, в подібних моделях відсутній мікрофон і немає можливості використання як гарнітури), гарнітури для комп'ютера (гарнітури, призначені для використання разом з комп'ютерами, обладнані мікрофонами різних форм-факторів. В якості з'єднувального роз'єму можуть використовуватися два штекера mini Jack 3.5 mm, один з яких призначений для підключення мікрофону, а другий для підключення навушників або інтерфейс USB. Комп'ютерні гарнітури можуть бути безпровідними або дротяними.), гарнітура для телефону (навушники з мікрофоном, призначені для використання разом з мобільними телефонами. Найчастіше подібні гарнітури йдуть в комплекті з мобільними телефонами і можуть мати фірмовий пропріетарний роз'єм. Розраховані для спілкування і не володіють високою якістю звуку).
 
Спосіб підключення: 
Тип конструкції: 
Тип акустичного оформлення: 
Тип акустичного оформлення — існує 3 типи акустичного оформлення: закриті (не пропускають зовнішні шуми і ізолюють від навколишнього середовища. Задня стінка навушників не має отворів і повністю закрита. Такі моделі можна використовувати в галасливих місцях. Мінусом є високий тиск на голову і погіршення низьких частот при поганому приляганні амбушур ), відкриті (частково пропускають зовнішні шуми і чути оточуючих. Задня стінка має отвори. Навушники відкритого типу звучать більш природно і натурально в порівнянні з закритими. При високому рівні навколишньо го шуму звук у відкритих навушниках буде погано чути) і напіввідкриті (проміжний варіант між відкритими і закритими навушниками. Можуть мати або не мати отворів на чашах і володіти хорошою звукоізоляцією або ж навпаки. У навушниках даного типу акустичного оформлення може бути використана особлива конструкція, яка по звуку може нагадувати як закриті моделі, так і відкриті).
Тип кріплення: 
Матеріали (наголів'я/чаша/амбушур): 
Вага, г: 

322

Колір: 
Складаний корпус: 
Поворотні чаші: 
Водостійкий корпус: 
шийний обід:
Конструкція випромінювача: 
Конструкція випромінювача — випромінювачі в навушниках бувають декількох типів. Найпоширеніші на даний момент це динамічні випромінювачі - навушники з даними випромінювачами охоплюють будь-який ціновий діапазон, можуть мати широкий діапазон відтворюваних частот і видавати хороший бас. З урівноваженим якорем (арматурні) - другий за популярністю вид випромінювачів в навушниках. Дані випромінювачі мають високу точність звучання, але меншим діапазоном частот, ніж динамічні. Випускаються навушники як з одним, так і з декількома випромінювачами в одному навушнику, за рахунок чого досягається висока якість звуку. Дуже рідко зустрічаються електростатичні, изодинамического і ортодинамичні випромінювачі - в подібних навушниках висока чіткість відтворення без завалів в будь-яку з сторону частот, але і дуже висока ціна.
Кількість випромінювачів в одному навушнику: 

1

Мінімальна відтворювана частота, Гц: 

12

Максимальна відтворена частота, Гц:
Опір, Ом: